Categorii de oferte

Auto Accesorii Piese Jante si Anvelope Auto Imobiliare Inchirieri Turism si Cazare Moto Nautica si ambarcatiuni Electronice Electrocasnice Mici Electrodomestice Afaceri si Servicii Sport Locuri de munca Pentru casa Moda si complemente Animale Hobby Diverse

Inscriere Newsletter

Numele Dvs.:

E-mailul Dvs.:

Cautare: Locuri de munca / Asigurari

15408 oferte in total.

Judet:

Localitate:

Pret intre:

Tip Oferta:

Tipul contractului:

Nivel Cariera:

Optiuni avansate de cautare:

Rezultatele cautarii Dvs.:

6 oferte corespund criteriilor Dvs. de cautare.

Pagina: 1

Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania

Descrierea jobului: Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania si Bulgaria -FARA TARGET -se poate lucra atat de acasa cat si de la serviciu CANDIDATUL IDEAL - Abilitati de comunicare, negociere si vanzare - Atitudine pozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou - Capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si rezultate - Cunostinte operare calculator - este motivat de castiguri bazate pe comision; - constituie avantaj experienta in asigurari sau vanzari; BENEFICII: Comisioane atractive (bonusuri suplimentare din vanzari) Calificare continua (prin cursuri organizate de asiguratori) Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala RESPONSABILITATI: Dezvoltarea portofoliului de clienti Promovarea produselor companiei pe piata locala a asigurarilor

Cluj-Napoca, Cluj Ultima actualizare: 14.04.2016

1 Euro

Fii partener Destine Broker Asigurari + Credite

Sunt in cautarea de parteneri de afaceri care sa se alature uneia dintre cele mai mari firme de brokeraj in asigurari care activeaza pe piata romaneasca. Se ofera 4 linii de afaceri: - asigurari viata si non-viata (avem produse EXCLUSIVE de la firme internationale), - credite PF si PJ, - pensii obligatorii si facultative, - obtinerea de despagubiri pentru victimele accidentelor rutiere. Ce primesti? - cursuri pe teme specifice, - sprijin de la linia de indrumare si management, - recunoastere interna si internationala. - concursuri cu premii in obiecte sau excursii, - posibilitatea de a deveni actionar in firma, - etc. Cum e venitul? - comision functie de realizarile proprii si ale echipei, - premii in bani, - dividende, etc. Ce se cere? - experienta in asigurari si o echipa existenta constituie avantaj, - cod RAF sau RAJ valabil. - minim BAC luat. Daca prezinta interes, rog trimiteti CV pe adresa: brokeraj.in.asigurari@gmail.com

Timișoara, Timiș Ultima actualizare: 09.04.2016

100 Euro

Se cauta colaboratori

Cautam colabolatori DESTINE,cu sau fara experienta in asigurari, se face contract de colaborare,nu ai sef,nu ai target, munca o poti face de la domiciliu.Salariul se bazeaza pe comisioane(avem cele mai bune) Distribuiti postarea..sunt oameni care au nevoie de un ban in plus !! Contact: Tel. 0740764774 Stroe Angelica(Facebook) stroeangel@gmail.com stroeangel@yahoo.com ID Mes Se face contract de colaborare !!

Buzău, Buzău Ultima actualizare: 19.09.2015

1 Euro

Cautam colabolatori DESTINE

Cautam colabolatori DESTINE: -Se face contract de colaborare -Puteti face orice tip de asigurare(Rca,locuinte,cargo,cmr,casco,de viata,sanatate,asistenta rutiera,pe firme etc) si colaborati cu toate firmele de pe piata -Munca relaxanta,de la domiciliu,nu aveti target -Avem cele mai bune comisioane

Tășnad, Satu Mare Ultima actualizare: 09.09.2015

23 Euro

Cautam Agenti Asigurari - Asistenti in Brokeraj

RITTER BROKER CAUTA COLABORATORI LA NIVEL NATIONAL Încheiem contracte de colaborare pe bază de comision cu persoane fizice sau persoane juridice care au experiență în domeniul asigurărilor. Activitate: - Promovare și vînzare produse de asigurare - Evaluarea nevoilor clienților si prezentarea ofertele tuturor societăților de asigurări - Dezvoltarea portofoliul si a rețelei de subcolaboratori Beneficii: - fără program fix, fără target - comisioane atractive - suplimentarea veniturilor cu efort minim.

Municipiul București, București Ultima actualizare: 09.07.2015

1 Euro

Asigurari Franta Spania Italia Belgia Bulgaria Polonia Portugalia

ASIGURARI FRANTA SPANIA ITALIA BELGIA BULGARIA POLONIA PORTUGALIA ASIGURAM Control Tehnic ITP Asigurari Auto Franta Spania Italia Belgia Polonia Portugalia Bulgaria Certificat de Inspectie Tehnica Periodica model Nou Oferim procura Notariala pentru orice tara din comunitatea Europeana OFERIM ASIGURARI FRANTA SPANIA ITALIA BELGIA BULGARIA POLONIA PORTUGALIA DEBLOCARE DEBARARE CARTE

Municipiul București, București Ultima actualizare: 07.05.2015

50 Euro